Dlaczego się zmieniamy
14 lat

FizjoBalance: Równowaga Duszy i Ciała

Fizjo Balance to miejsce, w którym zadbasz o zdrowie Twojego Ciała jak i Duszy.

W naszej ofercie znajdziesz kompleksowy wachlarz usług, mających na celu poprawę Twojej kondycji zarówno tej fizycznej jak i psychicznej.

Nie zwlekaj!

Podaruj sobie i Twoim najbliższym to co najważniejsze w życiu –

ZDROWIE i BALANCE.

Dlaczego my?

Systematycznie podnosimy kwalifikacje i dopasowujemy się do zmieniającego się zapotrzebowania społeczeństwa. Dzięki posiadanym kompetencjom zawodowym jesteśmy w stanie zaproponować każdemu, bez względu na rodzaj odczuwanej dolegliwości, odpowiedni zabieg lub terapię. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas metody leczenia wykorzystujące zjawisko reaktywacji organizmu na bodźce przyczynią się do złagodzenia odczuwanego dyskomfortu.

Usługi

a) Ogólna

Terapia manualna
Wizyta od 180 zł Umów

Terapia manualna + suche igłowanie
Zabieg już od 250zł Umów

Terapia manualna + fala uderzeniowa
Zabieg już od 250zł Umów

Fala uderzeniowa (brzuch, uda lub pośladki)

Fala uderzeniowa to fala akustyczna, wycelowana w obszary będące przyczyną bólu. Terapia falą uderzeniową przyczynia się do przyspieszenia procesu zdrowienia poprzez pobudzenie cyrkulacji krwi oraz stymulację metabolizmu, a także zwiększenie produkcji kolagenu i zmniejszenie napięci mięśni.
Zalety

 • niewielka ilość zabiegów mająca na celu osiągnięcie przewidywanego efektu
 • brak efektów ubocznych
 • przywrócenie sprawności ruchowej
 • wzrost i regeneracja naczyń krwionośnych
Zabieg już od 150zł Umów

Kinesiotaping

Kinesiotaping często określany jako taping, to metoda plastrowania polegająca na naklejania specjalnej taśmy (o właściwościach elastycznych) na powierzchnię ciała.

Zabieg już od 50zł Umów

b) Dziecięca
Wizyta już od 180zł Umów

c) Stomatologiczna

Fizjoterapia stomatologiczna zajmuje się leczeniem obszaru stawu skroniowo-żuchwowego. Aktualnie szacuje się, że problem z narządem żucia dotyczy nawet 20-40% ogółu populacji. Ma ona zastosowanie między innymi przy takich problemach jak bruksizm, szumy uszne, specyficzne chrupanie podczas otwierania i zamykania ust.

Wizyta już od 250zł Umów

d) Wisceralna

Terapia wisceralna polega na pracy w obrębie jamy brzusznej, gdzie znajdują się wszystkie narządy wewnętrzne oraz powięzi i mięśnie. Ta technika manualna bazuje na głębokim masażu brzucha, który uwalnia narządy z napięć i przywraca prawidłowy stan układu trzewnego

Wizyta już od 200zł Umów
Badanie postawy
Już od 200zł Umów

Indywidualne wkładki ortopedyczne
Już od 400zł Umów

Badanie kontrolne
Już od 80zł Umów

Badanie postawy+indywidualne wkładki+2 wizyty kontrolne
Już od 600zł Umów
Indywidualne wkładki ortopedyczne
Już od 400zł Umów
Wizyta już od 180 zł Umów
a) Medyczny

Trening mający na celu powrót do sprawności fizycznej po przebytym urazie. Idealny również do podtrzymywania efektów fizjoterapii. Rozpoczyna się od obszernego wywiadu oraz diagnostyki aby poznać ciało pacjenta, możliwości oraz ograniczenia. Pozwala nam to przygotować dopasowany do potrzeb Pacjenta plan treningowy, dzięki któremu powrócisz do pełnej sprawności i zdrowia.

Trening już od 180zł Umów

b) Funkcjonalny

Rozpoczyna się ogólną oceną sprawności i wywiadem. Poznając Twój cel i możliwości Twojego ciała, dobrane zostaną odpowiednie ćwiczenia oraz ich intensywność. Dzięki indywidualnemu podejściu będziesz w stanie osiągnąć swoje cele treningowe. Podczas jednostki treningowej Trener uczy i pilnuje techniki wykonania ćwiczeń, zapewniając komfortowe i bezpieczne warunki ćwiczącemu. Podczas spotkań wzmocnisz swoje ciało, nauczysz się jak poprawnie ćwiczyć oraz dowiesz się, co robić aby cieszyć się sprawnością przez długi czas

Trening już od 160zł Umów
Indiba®Activ jest znaną na całym świecie technologią rozwijaną od 1983 roku. Celem terapii jest doprowadzenie prądu (termicznego i nietermicznego) do tkanek i komórek ciała. Odbywa się to za pomocą specjalnych elektrod. Jej unikatowość polega na możliwości połączenia terapii prądem projonik o częstotliwości 448 kHz z równoczesnym zastosowaniem kuracji manualnej, co optymalizuje efekty obu zabiegów. Przywraca prawidłowe funkcjonowanie komórek, przenikając membranę komórkową i stymulując jądro komórkowe. Jej efektem jest szybka regeneracja i odbudowa tkanek, a co za tym idzie redukcja bólu i stanów zapalnych. Terapia jest bezbolesna, nie powoduje przegrzania, bądź podrażnienia skóry, a jej zastosowanie może wyraźnie skrócić czas leczenia. Dwa rodzaje elektrod zapewniają oddziaływanie na tkanki miękkie, chrzęstne oraz kostne. Zastosowanie Indiba
 • fizjoterapia
 • modelowanie sylwetki
 • terapia blizny
 • dermatologia
 • i wiele innych
Indiba® Fizjoterapeutyczna – Sesja próbna
Już od 100zł Umów

Indiba® Fizjoterapeutyczna – Pojedynczy zabieg 30min
Już od 150zł Umów

Indiba® Fizjoterapeutyczna – Pojedynczy zabieg 55min
Już od 250zł Umów

Indiba® FizjoEstetica – Sesja próbna 1 obszar
Już od 150zł Umów

Indiba® FizjoEstetica – Pojedynczy zabieg 1 obszar
Już od 360zł Umów
Autorski 50 min
Już od 250zł Umów

Ayurwedyjski Abhyanga 50 min
Już od 230zł Umów

Centryfugalny – 1 obszar 30 min
Już od 80zł Umów

Hawajski MA-URI 50 min
Już od 250zł Umów

Leczniczy, odcinkowy i całościowy 30 min
Już od 100zł Umów

Limfatyczny 50 min
Już od 180zł Umów

Lomi Lomi Nui 2h
 
Głęboko relaksująca sztuka masażu wywodząca się z Hawajów. Słowo Lomi oznacza masować, ugniatać, dotykać. Natomiast Nui w języku hawajskim to szczególny, wyjątkowy, jedyny. Podczas sesji, masowane jest całe ciało (oprócz stref intymnych). Masaż wykonywany jest głównie przedramionami z użyciem oleju. Nie jest bolesny. Pomaga usunąć napięcia w ciele i stawach, pobudza krążenie krwi i limfy, pielęgnuje i odżywia skórę. Specyfika masażu pozwala na odblokowanie przepływu życiowej energii oraz głębokie odprężenie. Czas trwania masażu wynosi 90 min, na dodatkowe 30 minut składa się wstępny rytuał i końcowe wyciszenie.
Już od 250zł Umów

Masaż bańką 15 min
Już od 80zł Umów

Odchudzający 50 min
Już od 300zł Umów

Sportowy 50 min
Już od 250zł Umów

Udvartana 50 min
Już od 250zł Umów

Masaż twarzy KOBIDO 1,5 h


KOBIDO jest to liftingujący masaż twarzy. Masaż KOBIDO to kombinacja wielu tradycyjnych metod i technik ruchów rąk. To kompleksowa metoda masażu, która obejmuje różne techniki manualne. W KOBIDO wykorzystuje się zarówno powolne i głębokie ruchy jak i szybkie, ale zarazem bardzo precyzyjne. Zabieg nie jest bolesny aczkolwiek przy szybkich ruchach rąk możemy oscylować na granicy bólu. Masaż KOBIDO przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją skórę twarzy, spowolnić procesy starzenia się. Wykonywany regularnie co 3-4 tygodnie, w naturalny sposób zastąpi zabiegi medycyny estetycznej. Dodatkowo jest świetną formą odprężenia, likwidowania napięć w obrębie twarzoczaszki oraz eliminatorem stresu. KOBIDO możemy wykonywać w przypadku wiotkiej skóry, której potrzebne jest ujędrnienie, a także jako profilaktyka starzenia się skóry.
Już od 250zł Umów
 • Kobido
 • Lomi Lomi Nui
 • Indiba Beauty

Więcej szczegółów telefonicznie 887887976

Umów się!

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu 
pod numerem
+48 887 887 976

Wkładki ortopedyczne

Stopa człowieka to skomplikowany mechanizm, którego uszkodzenie może wpłynąć na komfort życia, wybór wykonywanego zawodu, losy kariery sportowej. Złożona z aż 26 kości stopa jest w stanie udźwignąć ciężar całego ciała, i co najważniejsze przenieść nas z punktu A do punktu B. W związku z tym zasługuje na szczególną atencję i troskę. Wybór odpowiednich, dobranych do pory roku, długości i szerokości stopy, butów już nie wystarczy. Idealnym dopełnieniem noszonego na co dzień obuwia są wkładki ortopedyczne.

Stopa każdego z nas jest całkowicie inna, ponieważ narażona jest na inne przeciążenia, inne odległości ma do pokonania. Dlatego wybór odpowiedniej wkładki do butów powinien być w jak największym stopniu indywidualny. Produkowane seryjnie wkładki korekcyjne do butów, dostępne w wielu sklepach, nie są odpowiedzią na potrzeby wszystkich, bez względu na obietnice producenta. Im bardziej są one uniwersalne tym możliwość ich pomocy jest mniejsza. Nie stanowi to dobrej informacji zwłaszcza w przypadku osób zmagających się z deformacjami, które uniemożliwiają chodzenie, lub znacznie je upośledzają.

Deską ratunku okazuje się wizyta w gabinecie specjalisty – podologa, który na podstawie przeprowadzonego wywiadu z pacjentem, rezultatu specjalistycznego badania stóp jest w stanie wskazać środki, które w znacznym stopniu mogą zniwelować dolegliwości bóle i poprawić komfort życia. Wykonując wycisk stopy możliwe staje się przygotowanie wkładki ortopedycznej na zamówienie dającej odpowiednie podparcie, ale i nie krępującej ruchów.

Najwyższy standard chodzenia jest zarówno w interesie rosnących jeszcze dzieci, osób dorosłych aktywnych zawodowo, jak i sportowców narażonych na różnego rodzaju przeciążenia aparatu ruchu. Wykonując wkładki na płaskostopie, lub inny problem ortopedyczny, należy wiedzieć, kto jest jej adresatem. Świadomość wpływu wkładki do butów na stopę dziecka i jego postawę, lub wkładki do butów do biegania stosowanych przez osoby startujące w wymagających zawodach sportowych ma decydujące znaczenie w procesie tworzenia produktu.

Dlatego decydując się na zamówienie ortopedycznej wkładki do butów warto skorzystać z usług specjalistów znających się na swoim fachu, odpowiednio przygotowanych do tego typu zleceń oraz wyróżniających się doświadczeniem w pracy z różnymi klientami. Takimi fachowcami są z pewnością warszawscy fizjoterapeuci z specjalistycznego gabinetu FizjoSanat.

Naszą mocną stroną jest bogata wiedzą, umiejętności praktyczne zdobyte w trakcie ostatnich lat pracy, oraz materiały, z których przygotowują wkładki dla Klientów różniących się wiekiem, oraz pomysłem na życie. Przygotowywane przez nas wkładki wyróżniają się solidnością wykonania, i trwałości. Wykonujemy zarówno wkładki do butów dla dzieci, w tym m.in. wkładki supinujące dla dzieci, które posiadają wiele zalet, spośród których najważniejszą jest działanie stymulujące i nie rozleniwiające stopy. Dysponujemy również bogatym doświadczeniem w wykonywaniu wkładek dla dorosłych, które sprawdzają się np. jako wkładki do szpilek.

Pomożemy Państwu w łagodzeniu wszelkich dolegliwości bólowych wynikających z deformacji stóp oraz będziemy Was wspierać w korekcji wad postawy. Jesteśmy w stanie przygotować wkładki na ostrogi piętowewkładki na haluksywkładki na płaskostopie poprzeczne, specjalne wkładki do biegania. Naszą specjalnością są również wkładki korytkowe stabilizujące pięty oraz wkładki metatarsalne, które chronią przed zbyt dużym przeciążeniem oraz amortyzują wstrząsy.

Nasz zespół

Rafał Kaproń
Rafał Kaproń Fizjoterapeuta, posturolog, podolog. Ekspert w dziedzinie badania postawy oraz fizjoterapii stomatologicznej. W swojej wieloletniej karierze brał udział w kilkudziesięciu kursach i szkoleniach z zakresu fizjoterapii i masażu. Rozpoczął przewód doktorski z dziedziny nauki o zdrowiu i fizjoterapii.Zarezerwuj wizytę
Jan Jasiński
Jan Jasiński Trener personalny. Silna wola i koncentracja należą do jego mocnych stron. Zapał do sportu kształtował już od najmłodszych lat jako zawodnik judo. Jasiek w pracy z pacjentem stawia wielki nacisk na detale, mające za zadanie jak najlepsze osiągnięcie założonego przez pacjenta celu.Zarezerwuj wizytę
Arkadiusz Grabowiec
Arkadiusz Grabowiec Trener personalny, student fizjoterapii III roku i zawodnik elity w biegach z przeszkodami. W swoich przygotowaniach do zawodów łączy wiele dyscyplin i jest w stanie pomóc zarówno ambitnemu amatorowi dowolnego sportu, jak i osobie, która chce poprawić swą sprawność fizyczną. Zaangażowanie w pracy, łatwość nawiązywania kontaktu oraz pozytywne nastawienie do pacjenta pozwalają mu zachęcić do ćwiczeń niemalże każdego.Zarezerwuj wizytę
Jakub Miłosławski
Jakub Miłosławski Masażysta, prywatnie wielki fan jeździectwa. Jego „konikiem” w zawodzie jest masaż limfatyczny oraz bańką chińską, po którym każdy poczuje się lepiej. Uważa, że relaks ciała jest kluczem do sukcesu dlatego tak starannie podchodzi do wykonywanej przez siebie pracy.Zarezerwuj wizytę
Katarzyna Nowińska
Katarzyna Nowińska Terapeutka ruchowa, trenerka personalna, masażysta Lomi Lomi Nui
W treningu stawia na jakość i indywidualne podejście. Pracuję z pacjentami bólowymi, ale także tymi, którzy trenują rekreacyjnie lub w ramach prewencji urazów.Wesoła i pełna optymizmu stwarza idealne warunki do treningu oraz polubienia aktywności fizycznej.Sama uważa, że ciało jest stworzone do ruchu, od wielu lat rekreacyjnie związana z różnymi formami aktywności fizycznej (min. tańce ludowe, brazylijskie jiu jitsu, joga, kung fu, crossfit, podnoszenie ciężarów, pływanie).
Zarezerwuj wizytę
Agata Dymek
Agata Dymek Fizjoterapeutka dziecięca i terapeutka koncepcji NDT-BOBATH. W gabinecie zajmuje się najmłodszymi pacjentami. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w placówkach medycznych na terenie Warszawy. Poprzez udział w licznych szkoleniach i warsztatach poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe narzędzia do pracy z dziećmi. Pracuje zarówno z niemowlakami z problemami z napięciem, asymetrią, spłaszczeniami głowy oraz z dziećmi nieco starszymi, które zmagają się min. z wadą postawy. Jej zaletą jest niezwykła otwartość i nieszablonowe podejście do każdego pacjenta.Zarezerwuj wizytę
Łukasz Miedźwiedź
Łukasz Miedźwiedź Fizjoterapeuta i pasjonat zdrowego trybu życia. Specjalizuje się w schorzeniach narządu ruchu. W swojej codziennej pracy pomaga pacjentom z bólem, kontuzjami oraz wadami postawy. Kieruje się holistycznym podejściem do pacjenta i jego problemów. Swoim niezwykle ciepłym usposobieniem oraz precyzją w wykonywaniu zabiegów jest w stanie oczarować każdego pacjenta. Prywatnie pasjonat biegania i wszelkich aktywności fizycznych.Zarezerwuj wizytę
Remigiusz Mnich
Remigiusz Mnich Specjalista rehabilitacji sportowej przed oraz pooperacyjnej. O jego wiedzy i skuteczności niech świadczy, współpraca z takimi instytucjami jak polski komitet paraolimpijski czy polski Związek Piłki ręcznej aktualnie jest fizjoterapeutą kadry narodowej w AMP futbolu.Zarezerwuj wizytę
Kinga Czyż
Kinga Czyż Magister fizjoterapii, prace w zawodzie zaczęła już na studiach stad może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w branży. Zajmuje się pacjentami bólowymi w obrębie kregoslupa i fizjoterapią stomatologiczną. Kinga wykonuje także zabiegi z urządzeniem Indiba która znajduje swoje zastosowanie zarówno w rehabilitacji jak i fizjoestetyce. Ponadto wykonuje masaże twarzy Kobido.Zarezerwuj wizytę

Aktualne Promocje

Zapoznaj się z naszymi promocjami!

Opinie klientów

Polecam. Fachowo, sympatycznie, przyjemnie. Już po kilku minutach wizyty dowiedziałam się, jaka jest prawdziwa przyczyna moich dolegliwości (nawet tych, o których nie wspominałam) – wcześniej taką samą informację otrzymałam od lekarzy, ale dopiero po wykonaniu wielu różnych badań. Pan Rafał zaproponował mi indywidualny tok leczenia, zamierzam skorzystać.
 

Do Pana Rafała Kapronia trafiłam z Bólem Kręgosłupa, pracowaliśmy Indibą i ćwiczeniami. Ból ustąpił a ja śmigam. Polecam z całego serca Pana Rafała i cały zespół. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Doskonała komunikacja i miłe podejście. Fachowa ocena stanu zdrowia, a przede wszystkim skuteczna pomoc. Polecam!!!

Z całego serca polecam Pana Remka, rzeczowego i kompetentnego człowieka o ogromnej wiedzy. A przede wszystkim bardzo skutecznego. Zabiegi, które wykonuję Indibą i zalecane ćwiczenia przynoszą rewelacyjne rezultaty. Polecam również cały zespół Fizjosanat.
 

Blog

Galeria

Skontaktuj się z nami

Napisz wiadomość lub zadzwoń +48 887 887 976